Sponzoři :

TRANSPORTA TECHNOLOGY

Společnost TRANSPORTA Technology nabízí spolupráci v různých oblastech technologicko-strojírenské výroby. Jako jediná společnost navazujeme na historické úspěchy značky TRANSPORTA známé v celé střední Evropě i ve světě.
V rámci našeho výrobního portfolia nabízíme Systémová řešení v energetickém a výrobním segmentu trhu formou dodávek na klíč nebo formou dílčích dodávek vlastních Produktů.
 

JESKO CZ s.r.o.

Zakázková výroba v zámečnictví, příprava výroby (pálením) pro cca 160 firem projektování a zpracování technických dokumentací výstavba a rekonstrukce plavidel údržba a výroba lodního zařízení a výstroje výroba svařovaných konstrukcí, svařování včetně neželezných kovů dělení materiálu pomocí pálících automatů řízených počítačem (kyslík, plazma) vlastní sklad hutního materiálu obrábění opravy a rekonstrukce zemědělských a stavebních strojů a průmyslových zařízení výroba náhradních dílů

 

AUTOHOF Železnice

Jsme menší rodinná firma nabízející komplexní služby v oblasti automobilů již od roku 1998. Hlavní prioritou našeho autoservisu je 100% kvalita práce a individuální přístup k zákazníkovi. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru Vám nabízíme profesionální řešení pro servis Vašeho vozu i kompletní správu vozového parku Vaší firmy. Díky nejnovějšímu softwaru všech informací o vozidlech, modernímu vybavení a pravidelnému školení jsme schopni poskytnout kvalitní služby na úrovni značkového servisu i u nových vozidel v záruce.

SJ AUTO

Dovezeme Vám ze SRN kvalitní a prověřený vůz + zajistíme další služby spojené s dovozem vozidla

Proč zvolit nás?
 Nejsme autobazar
 Záruka počtu najetých kilometrů
 Ověření původu vozidla
 Nakupujeme vozidla pouze u značkových prodejců
 Zajistíme registraci vozidla na dopravním úřadě
 Možnost protiúčtu
 Více než 25 let zkušeností s dovozem aut ze SRN
 Většina vozidel po 1. nebo 2, majiteli
 Možnost financování vozidel "Moneta auto" na úvěr nebo leasing
 Seriozní a vztřícné jednání

INTERCARS s.r.o.

Jsme inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a Východní Evropě. 

JS Autocentrum 

PRODEJ OJETÝCH AUT S OVĚŘENOU HISTORIÍ
Důkladně známe technický stav i historii všech skladových vozidel. Nabízíme vám ojeté vozy se servisní knihou. Koupě auta je důležité rozhodnutí, které vyžaduje čas. S námi se rozhodnete vždy správně. Pokud si nevyberete z naší nabídky, rádi vám zařídíme dovoz auta na objednávku. Pomůžeme vám s financováním nového auta i s prodejem starého vozu.
 

Auratech CZ s.r.o. 

Česká obchodně-výrobní firma zaměřená na prodej široké škály výrobků zejména v oblasti technických lepidel, sprejů a dalších výrobků využitelných ve výrobních, servisních a mnoha dalších aktivitách a činnostech. V rámci nabídky našich cenově přijatelných profesionálních produktů jsme schopni poskytnout odborné poradenství k řešení Vašich individuálních požadavků, nebo dodávat ze skladu již od jednoho kusu.

www.auratech.cz


 

logo logo logo logo logo