Naši partneři

Máte zájem o partnerství. Kontaktujte nás na info@jawa50okruhy.cz

Almavia, s.r.o.

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3, 5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí.


Komplexní služby spojené s nákladní dopravou

zajištění dopravy 

dispečerské služby

vytěžování vozidel


info@almavia.cz

www.almavia.cz

 

Prodej ojetých vozidel - autobazar

Nabídka vozidel - prodej
Nabízíme k prodeji kvalitní ojeté vozy, referenční vozy i předváděcí vozy. Všechny vozy mají prověřený původ a většinou jsou v našem vlastnictví. Zajišťujeme dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku. Prodej provozujeme v příjemném kulturním zázemí autosalonu. Kvaltiní služby jsou u nás samozřejmostí.

Financování - leasing, úvěr
Při koupi vozidla máte na výběr několik způsobů úhrady vozu. Sjednáváme kvalitní financování u několika leasingových společností, takže jsme schopni vždy vybrat co nejvýhodnější financování vybraného vozu. Při prodeji na splátky je na výběr je leasing, nebo úvěr. Dále máte na výběr samozřejmě hotovostní prodej, nebo protiúčet.

Pojištění vozidel
Při koupi vozu nesmí chybět pojištění. Povinné ručení je zákonem dané a bez tohoto pojištění vůz nesmí na komunikace. Povinné ručení i havarijní pojištění sjednáváme přímo v našem autosalonu, takže odjedete s již pojištěným vozem. Pojištění sjednáváme i na u nás nezakoupená vozidla.

www.jsautocentrum.cz

Burza Tchořovice

Vyhlášená BURZA na letišti ve Tchořovicích! Sběratelé si tu plní své sny… Objevte svůj poklad v Prácheňsku a Pošumaví!

 

Auto moto antik a sběratelská burza. Zpevněná prodejní plocha o rozloze 300.000 m2 se nachází cca 85 km jižně od Prahy. Prodejci mohou přijet již v pátek! Kupující od 7:00 hodin - dříve nebudou vpuštěni!

 

Přijďte prodat, co vám doma přebývá, nebo koupit, co ještě nemáte.

Zváni jsou též numismatici, filatelisté, sběratelé odznaků, pohlednic a jiní...Novinka: parkoviště pro invalidy u vjezdu od Tchořovic. Na parkovišti je možné zaparkovat pouze po 9:00hod!!! Kapacita je omezena a proto není možné se parkování u vchodu jakkoli domáhat!!!

 

Občerstvení a toalety zajištěny.

Místo konání: letiště Tchořovice u Blatné

www.burzatchorovice.cz

 

Transporta technology s.r.o.

S profesionálními přístupy a odborníky stavíme na historických úspěších společnosti TRANSPORTA, známých po celé střední Evropě a po celém světě.

Naše společnost se specializuje na dodávky a montáž technologií pro těžební a zpracovatelský průmysl.

Kromě plných dodávek se věnujeme také konstrukci dílčích komponentů pro větší technologické celky, které jsou uváděny na trh, a to především v našich výrobních centrech v Clement Holdings K, jejichž struktura je založena na transferu omezené technologie. 3D návrh SOLIDWORKS

www.transporta.cz

 

Zabýváme se dovozem a prodejem automobilů ze zehraničí

 

Naše firma se zabývá prodejem, montáží, servisem veškerého domácího a průmyslového chlazení. Dále poskytujeme kompletní servis na výčepní zařízení. 

Prodáváme výrobky osvědčených značek domácího chlazení: Whirpool, Samsung, Liebherr... 
Průmyslové chlazení: Juka, NORDline, Vestfrost, Tefcold, Icematic, Scotsman, Brema... 
Klimatizace, odvlhčovače, čističky. 
Tepelná čerpadla: Toshiba, Artel, Sinclair, Acond, NORDline.

www.chladirenskyservis-js.cz

Inter Cars Česká republika s.r.o.
Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let

V současné době naleznete naše pobočky na 30 místech v České republice. Nadále pracujeme na dalším rozšíření pobočkové sítě. 

www.intercars.cz

 

Arbolet je vizionářský kryptoměnový projekt, který vznikl z dříve uzavřené verze ARBX (S Cape Townskými ARBX se jedná o shodu jmen) na deepwebu, kde naše skupina pracovala s Bitcoinem už od roku 2011. Naši dřívější činnost a zaměření však nemáme jak veřejně prokázat. Směrodatným faktem ovšem je, že rokem 2015 vstoupily naše stránky na běžně dostupný web s novou grafikou, optimalizovaným uživatelským rozhraním a rozhodnutím provozovat revoluční službu, kde v konečném důsledku nejde jenom o peníze.

www.arbolet.com

 

Rozsah hlavních činností firmy JESKO CZ s.r.o.
zakázková výroba v zámečnictví, příprava výroby (pálením) pro cca 160 firem
projektování a zpracování technických dokumentací
výstavba a rekonstrukce plavidel
údržba a výroba lodního zařízení a výstroje
výroba svařovaných konstrukcí, svařování včetně neželezných kovů
dělení materiálu pomocí pálících automatů řízených počítačem (kyslík, plazma)
vlastní sklad hutního materiálu
obrábění
opravy a rekonstrukce zemědělských a stavebních strojů a průmys
lových zařízení
výroba náhradních dílů

www.jiran.cz

 

 

 

 

 

logo logo logo logo logo