Pro zveřejnění inzerátu prosím zašli odkaz na inzerát nebo fotky a informace na email:  info@jawa50okruhy.cz.

Prodám závodní JAWA 50 RS

Tento stroj splňuje veškerou specifikaci národních řádů a je tedy vhodný pro závody na okruzích a přírodních tratích, mezi které patří všechny motokárové okruhy a přírodní tratě, ve kterých je třída JAWA 50 RS vypsána.S tímto strojem jsem absolvoval několik závodů a dosáhl významných výsledků, mezi které patří i několik vítězství v Přeboru České Republiky.

Tento stroj dosahuje maximální rychlosti 90 km/h a je tedy plně konkurence schopný. Rychlost a akcelerace závisí na zvoleném převodu. Na tomto stroji má jezdec nohy vzadu, tak jako to mají velké motorky, což zvyšuje stabilitu a snazší dosažení jízdy po koleně.

Technická specifikace: zapalování: Vape; převodovka: závodní 18/20, 3.rychlostní; spojka: nastavitelná s lamely Ferodo; velikost difuzoru: 21.

Cena celého stroje je 20 000Kč, cena jen podvozku je 10 000Kč. Při rychlém jednání sleva jistá!

Míla Vlček, Mobil: +420 721 626 320       

Markvartice, okres Jičín


Prodám závodní Jawa 50 GP

Tento stroj splňuje veškerou specifikaci národních řádů a je tedy vhodný pro závody na okruzích a přírodních tratích, mezi které patří všechny motokárové okruhy a přírodní tratě, ve kterých je třída JAWA 50 GP vypsána.

S tímto strojem jsem absolvoval několik závodů a dosáhl i na stupně vítězů v Přeboru České Republiky. Tento stroj dosahuje maximální rychlosti 125 km/h a je tedy plně konkurence schopný. Rychlost a akcelerace závisí na zvoleném převodu. Na tomto stroji má jezdec nohy vzadu, tak jako to mají velké motorky, což zvyšuje stabilitu a snazší dosažení jízdy po koleně. Základ tohoto stroje pochází z jawy Mustang a Jawy Mosquita, zadní kapotáž (podsedlovka) je z Hondy 125RS. Můžete si všimnout, že na motocyklu jsou hladké pneumatiky (slicky), ty se používají pouze pro suchou trať a je tak zaručena lepší přilnavost, než s pneumatikami univerzálními. K motocyklu je možné zakoupit za příplatek 5000Kč také kompletní „mokrá“ kola i s kotouči, která se používají na vlhké a mokré trati. O tyto pneumatiky je velmi dobře pečováno.

Technická specifikace: zapalování: Vape; převodovka: 4. rychlostní; spojka: nastavitelná s lamely Ferodo; velikost difuzoru: 24, kola o průměru 17“

Cena celého stroje je 40 000Kč. Při rychlém jednání sleva jistá!

Míla Vlček, Mobil: +420 721 626 320 
Prodám závodní kapotáž  

​​​​​​​V případě zájmu kontaktujte na email VladimirAdolf@seznam.cz

Přední kapota :  1500,-Kč        

Přední blatník :     300,-Kč        

Kryt nádrže :       1000,-Kč    

Podsedlovka :    1250,-Kč                 

logo logo logo logo logo logo